TOMASZÓW Seniorzy w komendzie

W czwartek 22 lutego Komendanci Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Lubelskim przyjmowali gości. Byli to seniorzy z gminy Telatyn. Mogli zwiedzić komendę oraz porozmawiać o bezpieczeństwie. Spotkanie odbyło się w miłej atmosferze.

Po budynku oprowadziła ich mł. asp. Wioletta Myszczyńska i pokrótce przybliżyła pracę funkcjonariuszy. Na strzelnice wprowadził seniorów Naczelnik Wydziału Prewencji podinsp. Tomasz Pawelec, który pokazał wszystkie pomieszczenia znajdujące się w tym kompleksie tj. pomieszczenie rozładunku broni, punkt medyczny. Naczelnik również przypomniał uczestnikom wycieczki o bezpieczeństwie na drodze oraz rozdał odblaski. Następnie wszyscy przeszli do siłowni, gdzie mogli zobaczyć pomieszczenia, w których policjanci w wolnym czasie dbają o sprawność fizyczną.

Na zakończenie spaceru po komendzie, seniorzy zostali zaproszeni do gabinetu Komendanta Powiatowego Policji w Tomaszowie Lubelskim mł.insp. Artura Deryły i I zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Tomaszowie Lubelskim kom. Szymona Mroczka. Tu rozwinęła się ciekawa dyskusja na temat dowodzenia dosyć dużą komendą i praca jaką wykonują na co dzień komendanci. Spotkanie odbyło się w miłej atmosferze.

mat.KPP w TL

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!