TOMASZÓW Suczka do adopcji od zaraz

Suczka /kundelek/ do adopcji od zaraz.

Roxi to taki typowo przedwojenny piesek… zrównoważony, fantastyczny dla całej Rodziny. Dla całej, bo jej zrównoważenie i spokój po prostu oczarowuje każdego!

Być może sunia nie przypomina żadnej modnej rasy (chociaż długie pieski a la corgie, a la jamnik… kiedyś były w modzie), ale nawet nie wiesz, że to pies twoich marzeń! Pewnie nigdy nie widziałeś, nie znałeś takiego bezpretensjonalnego pieska, z którym po prostu podzielisz się tym, co masz, dasz kąt pod stołem, miseczkę zupy, trochę serca – to wystarczy. Roxi jest mądra, nie czeka na wymyślne zabawy z dziećmi, na dalekie wycieczki, kolorowe zabawki, puchate posłanko, kokardki – ona poznała ból i życie w nędzy, będzie szczęśliwa w spokojnym, dobrym domu i nie sprawi kłopotu, jeśli dostanie ciepłe spojrzenie i szacunek, który utraciła po śmierci swojego Pana.

Roxi jest bardzo kochana i czuła, przywołana, przybiega, bardzo lubi się przytulać i drapanko za uszkiem, ale nigdy się nie narzuca. Chyba że akurat przygotowywany jest obiad 🙂 – o to, wtedy Roxi chętnie potowarzyszy… bo a nuż coś spadnie… Bo Roxi to taki mały głodomorek, nic nie może się zmarnować. Roxi preferuje kuchnię domową, za suchą karmą nie przepada. Widać, że poprzedni Pan jej gotował. Gotował i rozpieszczał. I była jego oczkiem w głowie. Mimo, że rozpieszczona to oczywiście Roxi posiada maniery: nie brudzi, nie niszczy. Ładnie jeździ samochodem. Uczy się chodzić na smyczy.

Roxi jest idealną jedynaczką (bywa zazdrosna o inne psiaki, dlatego polecamy ją, ewentualnie jako jedynaczkę jako towarzyszkę spokojnego, zrównoważonego psiaka) zarówno dla samotnej osoby, jak i rodziny z nastoletnimi dziećmi. Takiej rodziny, która szuka spokojnego towarzysza we wszystkim. Towarzysza niedużego, wychowanego, z manierami.

Roxi jest już wysterylizowana, odrobaczona, zaszczepiona i zachipowana. Posiada aktualną książeczkę zdrowia.

To malutka sunia, ma ok. 33 cm w kłębie – ale jak to przystało na przedwojennego pieska, jest dłuuuga i ma aż 74cm długości (razem z ogonem). Waży ok. 13kg (właśnie jest na diecie, musi zrzucić jakiś 1kg).

Roxi ma ok. 10 lat, ale jest w bardzo dobrej formie i jak przystało na porządnego, przedwojennego pieska, powinna cieszyć swojego właściciela jeszcze parę lat.

Roxi nie nadaje się do budy.
Przed adopcją obowiązuje spotkanie przed/adopcyjne oraz podpisanie umowy.

KONTAKT w sprawie suczki: 607 448 132.

opis OLX

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!