TOMASZÓW Świąteczna Zbiórka Żywności

W dniach 30 listopada oraz 1 grudnia 2018 r. na terenie całego kraju – w tym również w Tomaszowie Lubelskim – odbyła się po raz kolejny Świąteczna Zbiórka Żywności.
W tych dniach do zbiórki włączyli się uczestnicy Hufca Pracy 3-4 w Tomaszowie Lub. wspomagani przez wolontariuszy ze Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Orląt Lwowskich w Tomaszowie Lubelskim, Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Tomaszowie Lubelskim, Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego im. Janusza Korczaka w Tomaszowie Lubelskim oraz Stowarzyszenia ,,Nowe Miasto”.
Młodzież pod opieką kadry hufca dyżurowała przy wyjściach do poszczególnych sklepów zachęcając klientów do udziału w akcji oraz zakupu produktów spożywczych do trwałego przechowywania. Zbiórkę żywności przeprowadzono w następujących sklepach: GAMA przy ul. Piekarskiej, BIEDRONKA przy ul. Jana Pawła II i Lwowskiej, DELIKATESY CENTRUM przy ul. Lwowskiej i Matejki, INTERMARCHE przy ul. Rolniczej oraz LIDL przy ul. Lwowskiej.
Zebrane dary łącznie 884,2 kg przed Świętami Bożego Narodzenia trafią do lokalnych organizacji charytatywnych, które pomagają osobom najbardziej potrzebującym.
Organizatorem Świątecznej Zbiórki Żywności były Banki Żywności natomiast partnerem strategicznym Kamis i McCormick.
Składamy serdeczne podziękowania wszystkim osobom, które przyłączyły się do Świątecznej Zbiórki Żywności.

mat. nadesłany

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!