TOMASZÓW To były siódme warsztaty wokalne z Trytonem

 

25 sierpnia 2017 roku Koncertem Finałowym w tomaszowskim Parku Miejskim zakończyły się VII Warsztaty Wokalne z Centrum Muzycznym „Tryton”. W doskonałych warunkach scenicznych amfiteatru, z udziałem profesjonalnych muzyków uczestnicy mogli poczuć się jak prawdziwe gwiazdy.
W ciągu pięciu dni 27 uczestników z powiatu tomaszowskiego doskonaliło swoje umiejętności wokalne i rozwijało swoją kreatywność muzyczną przygotowując efektowny koncert. Założeniem i celem VII edycji była praca nad ruchem scenicznym i przełamywaniem barier związanych z aktywnością estradową.
Pod okiem pedagogów śpiewu Anny Czuchaj-Seńko, Elżbiety Kalinowskiej i Dominiki Sawiak oraz asyście zawodowych muzyków, dzieci i młodzież w wieku od 9 do 18 lat przygotowywały program koncertu, praktykowały w warunkach studia muzycznego, uczyły się ruchu scenicznego, emisji głosu, śpiewu wielogłosowego, dykcji, interpretacji tekstu i pracy w zespole wokalnym. Nowością był trening medialny, który pomógł oswoić się z sytuacjami stresowymi na scenie i przed kamerą.
Współorganizatorem koncertu finałowego był Tomaszowski Dom Kultury. Liczna widownia usłyszała piosenki z repertuaru Tiny Turner, Majki Jeżowskiej, Cher, Eltona Johna, Michaela Jacksona i innych gwiazd muzyki rozrywkowej. Klimat amfiteatru, gra świateł, moc muzyki, a do tego ciepły letni wieczór złożyły się na niebanalne widowisko muzyczne.

mat. prasowy

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!