TOMASZÓW Warsztaty dorigami

Biblioteka Pedagogiczna w Zamościu – Filia w Tomaszowie Lubelskim zaprasza do świata origami, gdzie pod okiem doświadczonych instruktorów, ze zwykłej kartki wyczarujecie papierowe cuda.

Nie liczy się wiek ani doświadczenie – wspólnymi siłami stworzymy zwierzęta, rośliny i wiele innych. Oprócz samych warsztatów, będziecie mieli okazję przejrzeć profesjonalne książki dotyczące tej starożytnej, japońskiej sztuki składania, a także możliwość podziwiania najciekawszych prac.
Warsztaty odbędą się we wtorek, 22 sierpnia 2017 roku o godzinie 10.00 w siedzibie Biblioteki Pedagogicznej w Tomaszowie Lubelskim, ul. Zamojska 2.
Warsztaty poprowadzą: Dominik Kazuś, Adrianna Rykaluk
Wstęp wolny.
Zainteresowanych prosimy o kontakt na adres bptomaszow@bipe.pl lub pod nr telefonu 84 664 38 38
Zajęcia potrwają 2 godziny (z krótką przerwą). W przypadku młodszej grupy 90 minut
Preferowana grupa wiekowa: od 10 lat. Młodsze dzieci mogą wziąć udział pod opieką rodziców.
Ilość miejsc: 20-25. W przypadku dużego zainteresowania warsztaty odbędą się w dwóch grupach.
O Dorigami:
Dorigami to działająca od ponad 5 lat Poznańska Inicjatywa Artystyczna. Naszą pasją jest Japońska sztuka składania papieru – origami. Organizujemy warsztaty dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych. Tworzymy dekoracje pomieszczeń i lokali, wystawy, a także składamy modele na zamówienie. Przez lata przeprowadziliśmy setki warsztatów na terenie całego kraju, biorąc udział w mniejszych i większych wydarzeniach kulturalnych. Wierzymy, że każda osoba – przy odrobinie chęci – jest w stanie tworzyć papierowe dzieła sztuki.

mat. BP w TL

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!