TOMASZÓW Zabił kolegę

Zarzut zabójstwa usłyszał 30-letni mieszkaniec Tomaszowa Lubelskiego. W poniedziałek mężczyzna odwiedził 50-letniego kolegę. Podczas wspólnego spożywania alkoholu pomiędzy nimi doszło do kłótni, która zakończyła się pobiciem 50-latka. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon

Do zdarzenia doszło w poniedziałek (18 lutego 2019). Tuż po godz. 18:00 dyżurny tomaszowskiej Policji został powiadomiony, że w jednym z tomaszowskich mieszkań podczas libacji alkoholowej doszło do awantury w trakcie, której jeden z mężczyzn kopie po głowie leżącego na podłodze. W mieszkaniu przebywało również dwóch mężczyzn w wieku 30 i 37 lat i 44-letnia kobieta, którzy spożywali wspólnie alkohol. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon pobitego mężczyzny.

   Z ustaleń policjantów wynika, że 50-letniego mężczyznę odwiedzili znajomi. Podczas wspólnego spożywania alkoholu pomiędzy mieszkańcem lokum, a 30-latkiem wywiązała się kłótnia, w trakcie której młodszy kolega zaczął zadawać ciosy, kopiąc po głowie i twarzy starszego. Dwóch mężczyzn i kobieta przebywający w mieszkaniu zostali zatrzymani i trafili do policyjnego aresztu. Wszyscy byli pod działaniem alkoholu. Wczoraj zostali doprowadzeni do Prokuratury Rejonowej w Tomaszowie Lubelskim.

   30-letni mieszkaniec Tomaszowa Lubelskiego usłyszał zarzuty zabójstwa, natomiast pozostała dwójka zarzut nieudzielenia pomocy. Zgodnie z kodeksem karnym za zabójstwo człowieka może grozić kara dożywotniego pozbawienia wolności, natomiast za nieudzielenie pomocy do 3 lat pozbawienia wolności.

mat. KPP w TL

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!