TOMASZÓW Znamy laureatów Srebrnego Gryfa 2017

W środę 14 czerwca 2017 roku odbyła się gala “Srebrnego Gryfa”, która zorganizowana została po raz 12. przez Starostwo Powiatowe w Tomaszowie Lubelskim.Znamy tegorocznych laureatów.
Wyróżnienie ustanowione zostało w grudniu 2004 roku (na mocy uchwały Rady Powiatu). Głównym założeniem wyróżnienia jest uhonorowanie i wskazanie firm, organizacji oraz osób, które swoją przedsiębiorczością i kreatywnością wpływają na dynamiczny rozwój gospodarczy Powiatu Tomaszowskiego.
Kapituła Wyróżnienia w roku 2017 postanowiła wyróżnić następujące firmy:
Gospodarstwo Rybackie Bełżec państwa Kuśmierczaków – (Anny Kuśmierczak-Kuceł, Antoniego i Ireneusza Kuśmierczaków). Nagrodę przyznano za osiągnięcia łączenia hodowli ryb z prowadzeniem działalności gastronomicznej i bazy wędkarskiej.
Tom Net państwa Koprów za osiągnięcia w rozwoju usług telekomunikacyjnych i sieci światłowodowej na terenie powiatu tomaszowskiego.
W gali udział wzięli m.in.: Jan Kowalczyk – starosta powiatu, Jerzy Wereszczak – wicestarosta, Teresa Chrastina – przewodnicząca Rady Powiatu, Wojciech Żukowski – burmistrz Tomaszowa Lubelskiego, Grzegorz Chabros – dziekan dekanatu południe. Wśród honorowych gości znaleźli się także radni powiatu, burmistrzowie i wójtowie miast i gmin, przedsiębiorcy, przedstawiciele jednostek organizacyjnych powiatu.
Redakcj@/fot. TPI

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!