TYSZOWCE AKTYWNE FERIE 2018

Jak co roku Miejski Klub Sportowy Pogoń Tyszowce jest organizatorem akcji: AKTYWNE FERIE. Zajęcia będą prowadzone w pierwszym tygodniu ferii, od poniedziałku do piątku w godz. od 10:00 do 12:00 w hali Zespołu Szkół nr 5 w Tyszowcach. Podczas akcji będzie organizowany wyjazd na kryta pływalnie do Zamościa, ognisko wraz z pieczeniem kiełbasek. Na hali sportowej będą prowadzone zajęcia sportowo – rekreacyjne, gry konkursy oraz zawody sportowe.

Organizator akcji Daniel Chwastek:
Jak co roku nasz klub podczas ferii stara się oderwać dzieci i młodzież od telewizora i komputera i oferuje szereg atrakcji aby uczestnicy akcji mogli aktywnie bawić się na zajęciach sportowo – rekreacyjnych oraz na krytej pływalni.
Serdecznie zapraszam wszystkie dzieci z Gminy Tyszowce i nie tylko na nasze zajęcia, które rozpoczynają się już w najbliższy poniedziałek o godz. 10:00. Prowadzone zajęcia są bezpłatne, prosimy aby dzieci podczas zajęć miały zmienne obuwie i strój sportowy. Naszą akcję wspierają: EDP Renewables, Burmistrz Tyszowiec Mariusz Zając, Klub Sportowy AGROS Zamość, Pan Robert Bondyra, Zespół Szkół nr 5 w Tyszowcach. Każdy uczestnik akcji otrzyma nagrodę i słodkości ufundowane praz w/w sponsorów.

Bliższe informacje pod tel. 606 375 234 – Daniel Chwastek

mat. nadesłany

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!