TYSZOWCE Na promilach i za szybko autem bez przeglądu

Policjanci ruchu drogowego podczas weryfikacji naniesionego zagrożenia na KMZB zatrzymali volkswagena, którego kierowca przekroczył dopuszczalną prędkość. Jak się okazało to nie było jedyne przewinienie 48-latka. W konsekwencji zostało mu zatrzymane prawo jazdy o dowód rejestracyjny.

Policjanci ruchu drogowego tomaszowskiej komendy podczas weryfikacji punktu zagrożenia w miejscowości Tyszowce na ul. Wielkiej zatrzymali za przekroczenie prędkości volkswagena. Kierujący pojazdem jechał w terenie zabudowanym 63 km/h, gdzie ograniczenie jest w tym miejscu do 40 km/h. Jakby tego było mało, podczas sprawdzaniu stanu trzeźwości okazało się, że mieszkaniec powiatu hrubieszowskiego wydmuchał 0,44 promila. Ponadto wyszło na jaw, że skończył się termin badania technicznego pojazdu. W tym przypadku policjanci zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy i dowód rejestracyjny.

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa została stworzona w celu zwiększenia poczucia bezpieczeństwa mieszkańców. Dzięki tej prostej aplikacji można zgłaszać sytuacje niebezpieczne czy podejrzane, które zaobserwowaliśmy w naszym otoczeniu. Jak widać na powyższym przykładzie dzięki współpracy obywateli z policją może być bezpieczniej.

mat. KPP w TL

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!