TYSZOWCE Zaginął Tadeusz Głowacki

Tomaszowscy policjanci poszukują zaginionego 64-letniego Tadeusza Głowackiego, który w piątek o godz. 12:30 wyszedł z DPS w Tyszowcach i do chwili obecnej nie powrócił. Wszystkie osoby, które widziały zaginionego lub posiadają jakiekolwiek informacje na temat miejsca jego pobytu proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Tomaszowie Lubelskim tel. (84) 664 82 10 lub 112.

Tadeusz Głowacki ma 64 lat i mieszka w Domu Pomocy Społecznej w Tyszowcach. 22 września 2018 roku około godz. 12:30 wyszedł z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie powrócił.

Rysopis zaginionego: wiek 64 lat , wzrost 180 cm, sylwetka szczupła wysmukła, włosy siwe krótkie, trzydniowy zarost, długi nos, problemy z poruszaniem (po udarze). Ubrany był: w spodnie dresowe koloru jasnego, buty typu klapki koloru ciemnego, sweter koloru szarego z paskiem koloru brązowego lub pomarańczowego na wysokości klatki piersiowej.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Tomaszowie Lubelskim przy ul. Żeromskiego 4, 22-600 Tomaszów Lubelski, tel. (84) 664 82 10 lub 112.

mat. KPP w Tomaszowie Lubelskim

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!