ULHÓWEK Ugodził sąsiada nożem

Policjanci zatrzymali i osadzili w policyjnym areszcie 42-latka z gminy Ulhówek. Mężczyzna ugodził swojego sąsiada nożem kuchennym. Chwile wcześniej doszło między nimi do kłótni. 42-latek odpowie za usiłowanie zabójstwa. Grozi mu kra nawet do 25 lat pozbawienia wolności.

W jednej z miejscowości w gminie Ulhówek doszło do niebezpiecznego zdarzenia. Na jednej z posesji mężczyzna ugodził nożem swojego sąsiada. Jak wynika z relacji świadków, sąsiedzi mieszkający w jednym bloku pokłócili się i doszło między nimi do awantury i szarpaniny. Rodzina rozdzieliła szarpiących się mężczyzn. Jeden z nich został przy budynkach gospodarczych, a drugi poszedł do swojego mieszkania. 42-latek uważał, że kłótnia nie zakończyła się po jego myśli i wrócił pod budynki gospodarcze. W pewnej chwili brat poszkodowanego 46-latka zobaczył jak ten pada na ziemię i trzyma się za brzuch, a sąsiad stoi nad nim z nożem. 42-latek odrzucił nóż na asfalt i wrócił do domu.

Na miejsce świadkowie wezwali karetkę pogotowia i policję. Karetka zabrała poszkodowanego do szpitala, gdzie od razu, ze względu na poważne obrażenia został operowany. Policjanci zatrzymali sprawcę ugodzenia. Zbadali jego stan trzeźwości. Okazało się, że ma prawie 2 promile w organizmie. Na miejscu zdarzenia funkcjonariusze wykonywali czynności pod nadzorem prokuratora.

42-latek zostanie doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszy zarzuty. Policjanci będą wnioskować o zastosowanie wobec niego środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania. Przestępstwo usiłowania zabójstwa zagrożone jest karą do 25 lat pozbawienia wolności.

mat.KPP w TL

Komentarzy na temat “ULHÓWEK Ugodził sąsiada nożem

  • Sierpień 29, 2018 at 4:37 pm
    Permalink

    Jak żyć, jak sąsiad sąsiadowi z zazdrości nóz w brzuch wsadza. Ja żem przyjechał na wakacje odpocząć do Polski (Pracuje w Amsterdamie), a tu w sąsiedniej wiosce ludzie zachowują się jak kiedys UPA. Nie do pomyślenia. Ale powiem na koniec tak. Idę do domu, a gdzie mam iść.

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!