ZAMOŚĆ W Galerii Twierdza trwa wielka Balonowa Loteria!

W Galerii Twierdza w Zamościu trwa Balonowa Loteria, a w niej do wygrania karty podarunkowe na zakupy w sklepach Galerii o wartości 50 zł, 100 zł a nawet 200 zł! Łączna pula nagród to aż 30 tyś zł!
Co zrobić, aby wygrywać?! Jak zdobyć szczęśliwy balon?

Wystarczy,w dniach 29 kwietnia – 20 maja,  zrobić zakupy w sklepach Galerii na kwotę minimum 100 zł 
(na maksymalnie dwóch dowodach zakupu). Następnie udać się do Punktu Obsługi Loterii znajdujacego się w częsci restauracyjnej Galerii, wylosować swój szczęśliwy balon i sprawdzić, czy wygrało się nagrodę. Nagrody czekają na szczęśliwców  w Punkcie Obsługi  Loterii.

Wygrane karty podarunkowe na zakupy z pewnością pomogą uzupełnić  nasze letnie garderoby.  Najnowsze wiosenno-letnie kolekcje królują w witrynach i na sklepowych półkach znanych marek modowych, obecnych w Galerii Twierdza Zamość.

Regulamin Loterii dostępny jest w siedzibie Organizatora oraz Punkcie Obsługi Loterii.
Więcej informacji na stronie  www.galeriatwierdzazamosc.pl oraz na profilu Galerii na portalu  Facebook – www.facebook.com/GaleriaTwierdzaZamosc.

O Galerii
Galeria Twierdza w Zamościu to największe w regionie Centrum Handlowe. Obiekt ma powierzchnię ok. 30 000 mkw oraz bezpłatny parking na 850 miejsc. Ponadto jest drugim obiektem w Zamościu, który zatrudnia tak dużą liczbę pracowników (ponad 1000 osób). W ofercie handlowej Galerii znajduje się ponad 90 sklepów, w większości sieciowych z markami takimi jak m.in. Media Markt, New Yorker, C&A, H&M, Reserved, Cubus, Promod, CCC, Deichmann oraz wiele innych. W części restauracyjnej Galerii znajdują się kawiarnia oraz restauracje z ofertą kuchni z różnych stron świata.

Za zarządzanie i komercjalizację Galerii Twierdza w Zamościu odpowiada firma Multi Corporation, jeden 
z największych właścicieli, zarządców oraz deweloperów wysokiej jakości centrów handlowych w Europie oraz Turcji. Jej działalność koncentruje się na generowaniu i zwiększaniu trwałych dochodów z najmu oraz zwiększaniu wartości zarządzanych obiektów. Obiekty Multi Corporation są często katalizatorem rozwoju gospodarczego oraz pobudzają przedsiębiorczość w miastach i regionach, w których działają. Od swojego powstania w 1982 roku firma brała udział 
w ponad 180 projektach, a obecnie jest właścicielem lub zarządcą 130 centrów handlowych, odwiedzanych przez 400 milionów klientów rocznie. Multi Corporation działa w 13 krajach, w tym w Holandii, gdzie ma swoją siedzibę, a także 
w Belgii, Czechach, Niemczech, we Włoszech, w Polsce, Portugali, Słowacji, Hiszpanii, na Ukrainie, w Wielkiej Brytanii 
i Turcji.

 

mat. nadesłany

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!