ZAPASY Dobre występy Tyszowian w Krakowie

Kolejny udany weekend mają za sobą zawodnicy z Tyszowiec, którzy udanie wystartowali w Krakowie w Międzynarodowym Memoriale im. Władysława Bajorka w Zapasach w Stylu Klasycznym.
W turnieju startowało 232. zawodników 29. klubów. Najlepiej spisał się najmłodszy zawodnik w ekipie Mateusz Kułaj zdobywając srebrny medal w kategorii wagowej do 35 kg. Mateusz wszystkie swoje walki eliminacyjne wygrał przed czasem dopiero w finale musiał uznać wyższość zawodnika z Białorusi. Brązowe medale przypadły: Kewinowi Maternie, Szymonowi Wlaziowi oraz Michałowi Stawarskiemu. Podczas gdy najmłodsi zapaśnicy z Tyszowiec walczyli w Krakowie, Adam Gardzioła jeden z najbardziej utytułowanych zawodników z Tyszowiec reprezentował nasz kraj w Pradze na międzynarodowym turnieju zapaśniczym. Adam walczył w kategorii wagowej do 85 kg i zdobył brązowy medal ulegając tylko zawodnikowi z Niemiec.
– Jestem zadowolony z postawy swoich zawodników, turniej w Krakowie pokazał, że nasi zawodnicy maja duży potencjał i liczą się na arenie krajowej. Jeśli chodzi o Adama Gardziołę uważam, że jeśli będzie pracował jak do tej pory to zostanie w tym roku mistrzem kraju. Korzystając z okazji zapraszam wszystkich chętnych na treningi do nowo powstałej sekcji zapaśniczej w Tomaszowie Lub. Treningi odbywają się we wtorki i czwartki o godz. 19.00 w „Sokolni” – hali sportowej ZS nr 4 w Tomaszowie Lubelskim – mówi trener Daniel Chwastek.

tel. kont. 606 375 234 – Daniel Chwastek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!