ŻÓŁKIEWKA Poszkodowany mieszkaniec naszego powiatu

23 września w miejscowości Żółkiewka doszło do groźnego wypadku z udziałem trzech samochodów. Jak wstępnie ustalili policjanci 23-latek kierujący nissanem podczas wykonywania skrętu w lewo, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu oplem.

Około godziny 14.00 dyżurny krasnostawskiej policji otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w miejscowości Żółkiewka. Na miejscu policjanci ustalili, że kierujący nissanem 23-letni mieszkaniec powiatu tomaszowskiego, podczas wykonywania skrętu w lewo, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu nadjeżdżającemu z przeciwka pojazdowi marki opel, którym podróżował 19-letni mieszkaniec Krakowa wraz z dwojgiem pasażerów.

W wyniku zderzenia się samochodów, opel przemieścił się i uderzył w oczekujący na możliwość włączenia się do ruchu pojazd marki Seat, w którym znajdowało się dwóch mężczyzn. Kierowca nissana i pasażerowie opla zostali przewiezieni do szpitala. Po badaniach okazało się, iż obrażenia jakie poniósł 23-letni mieszkaniec powiatu Tomaszowskiego są poważne. U pozostałych stwierdzono ogólne potłuczenia. Funkcjonariusze ustalają dokładne przyczyny oraz przebieg zdarzenia. Wiadomo, że wszyscy kierujący byli trzeźwi.

mat. KPP w TL

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!