ZWIERZYNIEC Rockowisko 2016

FARBEN LEHRE i TURBO będą gwiazdami tegorocznej edycji Rockowiska Zwierzyniec. Podczas dwudniowej, bezpłatnej imprezy, zagrają także: JIJNJER, ALKOHOLIC, KALI­GULA oraz REGGAEGANG SYSTEM. Oprócz tych kapel będzie można posłuchać na żywo 10 młodych, obiecujących zespołów. To nie wszystkie atrakcje przygotowane w tym roku przez organizatorów.
PLAKAT ROCKOWISKO2016konieckoniec
Rockowisko Zwierzyniec jest nową, cykliczną imprezą muzyczną, skierowaną do fanów gitarowej muzyki. Ubiegłoroczna edycja spotkała się z dużym zainteresowaniem, dlatego organizatorzy Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna w Zwierzyńcu oraz biłgorajskie Centrum Kultury Niezależnej POGOTOWIE – postanowili kontynuować imprezę, a także rozszerzyć jej formułę.

Druga edycja Rockowiska Zwierzyniec odbędzie się w dniach 1­2 lipca, podobnie jak poprzednia w Parku Miejskim. Głównym Sponsorem imprezy jest BROWAR STAROPOLSKI. Gwiazdami dwóch festiwalowych dni będą: FARBEN LEHRE – zespół obchodzący w tym roku XXX­lecie swojej działalności i TURBO – legenda polskiego heavy metalu. Podczas wieczornych koncertów zagrają ponadto: JINJER – jeden z najlepszych ukraińskich metalcoreowych zespołów, z charyzmatyczną wokalistką, ALKOHOLICA – coverband wykonujący utwory Metallicy, KALI-GULA – zespół łączący rock, progressive i metal oraz REGGAEGANG SYSTEM – młody zespół, z doświadczonymi muzykami w składzie, który już zdążył pozytywne namieszać na scenie reggae.

Rockowisko Zwierzyniec to nie tylko festiwal na którym zagrają uznane zespoły, ale także szansa dla młodych kapel. Do Przeglądu zgłosiło się 63 zespoły, a 10 z nich zaprezentuje swoją muzykę na scenie. Zagrają: CHOPIN DIED, SPRING ROLLS, P.A.G.E., M111, FROSTBITE, SO FRESH, HEART ATTACK, AFTERLOAD, MOSH MACHINE, PORTLAND RUM RIOT.

Spośród uczestników Przeglądu Zespołów zostanie wyłoniony Laureat, który wystąpi na Scenie Alternatywnej CIESZANÓW ROCK FESTIWAL.

Oprócz atrakcji muzycznych organizatorzy przygotowali dla uczestników szereg możliwości aktywnego spędzania wolnego czasu w pobliżu miejsca koncertów: paintball, mecze bubble football, wyścigi kajakowe. Dla osób, które zechcą przyjechać na dwa dni jest możliwość skorzystania z kwater agroturystycznych lub pola namiotowego.

PODSTAWOWE INFORMACJE: termin: 1­2 lipca 2016r.

Miejsce: Park Miejski w Zwierzyńcu

GŁÓWNY SPONSOR: BROWAR STAROPOLSKI

Piątek:

16.00 M111

16.40 Frostbite

17.20 P.A.G.E

18.00- Heart Attack

18.40 Chopin Died

20.00 ReggaeGang System

21.00 Jinjer

22.30 FARBEN LEHRE

Sobota:

16.00 Ostatni w Raju

16.40 SoFresh

17.20 Spring Rolls

18.00 Portland Rum Riot

18.40 Afterload

20.00 Kali-Gula

21.00 AlcoholicA

22.30 TURBO

SONSORZY:
Polska Grupa Energii Fotowoltaicznej Sp. z o.o., W. Bachta Lody Tradycyjne, Lokalna Grupa
Działania „Nasze Roztocze”, Market Stokrotka Zwierzyniec, Sklep Delikatesy Centrum
Zwierzyniec, Artur Olejko – Olejko Transport Krajowy, Międzynarodowy i Spedycja, Letnia
Akademia Filmowa ­ Stowarzyszenie Filmowe CinéEuropa, Shot Paintball Zwierzyniec, Masarnia
Nieścior Sp. z o.o., oswietlimywszystko.pl, Leśniewski Sound System Bartosz Leśniewski,
Grzegorz Zaręba Sklep Spożywczo­ – Przemysłowy Zwierzyniec, Zakład Młynarsko­ – Piekarniczy
Józef Bryła, Nadleśnictwo Zwierzyniec, Roztoczański Park Narodowy.

BILETY: Wstęp wolny!

ORGANIZATORZY:
Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna w Zwierzyńcu
Centrum Kultury Niezależnej POGOTOWIE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!