W związku z ogólnopolskim PROGRAMEM PROFILAKTYKI RAKA PIERSI realizowanym przez Narodowy Fundusz Zdrowia organizowane są BEZPŁATNE badania mammograficzne.
Czytaj więcejMasz 50-69 lat? Zrobiłaś już mammografię? Mniej niż 40% uprawionych Polek zgłosiło się do tej pory na bezpłatne badanie mammograficzne
Czytaj więcejW lipcu na terenie powiatu tomaszowskiego pojawi się mammograf.
Czytaj więcejJuż od 1 kwietnia mieszkanki Tomaszowa, Łaszczowa, Rachań, Tarnawatki, Ulhówka i Suśca będą mogły się bezpłatnie przebadać. Mammografia trwa jedynie
Czytaj więcej