TOMASZÓW Orlęta wicemistrzami województwa w halówce

14 marca 2018 roku w Piaskach odbyły się Mistrzostwa Województwa Lubelskiego LZS w Halowej Piłce Nożnej Chłopców rocznik 2002 i młodsi „Piłkarska Kadra Czeka”.

Po wcześniej wygranych eliminacjach na szczeblu powiatowym oraz rejonowym Szkoła Podstawowa nr 1 z Tomaszowa Lubelskiego awansowała na Mistrzostwa Województwa Lubelskiego. W finałowym turnieju wzięło udział 11 drużyn. Zawodnicy tomaszowskiej szkoły trafili do grupy sześciodrużynowej, którą wygrali po zaciętych i emocjonujących meczach.

Kolejnym przeciwnikiemw półfinale była drużyna z Końskowoli. Po bardzo dobrej grze wygrywamy mecz 3:1, zapewniając sobie tym samym awans do gry o najwyższe miejsce w turnieju.

W finale, po bardzo dobrej grze i wyrównanym meczu, musieliśmy uznać wyższość rywali z Michowa, przegrywając minimalnie 0:1. W końcowej klasyfikacji drużyna z Tomaszowa została wicemistrzami Województwa Lubelskiego LZS w Halowej Piłce Nożnej Chłopców na rok 2018.

Ponad to zawodnicy otrzymali dwa indywidualne wyróżnienia: Jakub Szuta został Najlepszym Strzelcem Turnieju, natomiast Maciej Stożek – Najlepszym Zawodnikiem Turnieju. Reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 1 im. Orląt Lwowskich w Tomaszowie Lubelskim wystąpiła w następującym składzie: Szuta Jakub, Stożek Maciej, Woś Hubert, Jarosz Damian, Wawrzusiszyn Jakub, Sitarczyk Jakub, Różycki Sebastian, Małka Szymon,, Wojtowicz Michał. Opiekunem reprezentacji szkoły jest Mariusz Skawiński.

mat. SP nr 1 w TL

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.