INFO Szkolenie – Interaktywny Płatnik Plus bez tajemnic

Przedsiębiorcy mają kolejną szansę na udział w bezpłatnym szkoleniu z nowej wersji programu do rozliczania składek.
Tym razem w Biłgoraju, Zamościu, Chełmie, Tomaszowie Lubelskim i Hrubieszowie.
Zakład Ubezpieczeń Społecznych zaprasza płatników składek na darmowe szkolenia z zakresu obsługi Interaktywnego Płatnika Plus.
Pierwsze odbędą się jeszcze w październiku – w Tomaszowie Lubelskim (24 października, początek godz. 10.00) i Hrubieszowie (26 października). 4 listopada ZUS zaprasza na szkolenie do Chełma, a 8 listopada do Biłgoraja i Zamościa. Organizatorzy przyjmują zgłoszenia pod numerem telefonu 84 688 14 46. Szczegółowe informacje o godzinach i adresach spotkań można już znaleźć na stronie www.zus.pl w zakładce „Szkolenia”.
Interaktywny Płatnik Plus umożliwia pobieranie danych zatrudnionych osób bezpośrednio z bazy ZUS. Dzięki temu przedsiębiorca jeszcze przed wysłaniem dokumentów do instytucji wie, czy przygotował je prawidłowo. Efekt to mniej błędów w dokumentach i szybszy obieg informacji.
Podczas szkolenia ekspert ZUS omówi zmiany i korzyści wynikające z udostępnienia online nowych funkcjonalności programu Płatnik w ramach Interaktywnego Płatnika Plus:
weryfikację i aktualizację komponentów programu, funkcję pobierania danych z ZUS, rozszerzenie zakresu weryfikacji dokumentów oraz krytyczności błędów wykrywanych w dokumentach ubezpieczeniowych, wprowadzenie zmian technicznych związanych z wysyłaniem dokumentów ubezpieczeniowych do ZUS.
Małgorzata Korba/regionalny rzecznik ZUS w województwie lubelskim

tomaszow_budynek1zus

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.