BEŁŻEC Komendant na spotkaniu z uczniami

Jak zostać policjantem, jakie wymagania należy spełnić, jakie posiadać umiejętności i predyspozycje, by wstąpić w szeregi Policji? Na te pytania odpowiadał Komendant Powiatowy Policji w Tomaszowie Lubelskim mł. insp. Artur Deryło podczas spotkania z uczniami. Prelekcja odbyła się w Szkole Podstawowej w Bełżcu.

Dzisiaj na terenie Szkoły Podstawowej w Bełżcu odbyło się spotkanie z uczniami klas ósmych. Celem przedsięwzięcia była promocja służby w mundurowych formacjach.

Prelekcję przeprowadził  Komendant Powiatowy Policji w Tomaszowie Lubelskim mł. insp. Artur Deryło. Podczas spotkania Komendant opowiadał o trudach,  odpowiedzialności służby w Policji, ale również o satysfakcji, jaką nam daje. Młodzież miała okazję dowiedzieć się, jakie wymagania musi spełnić kandydat do służby w Policji, jakie trzeba mieć predyspozycje i umiejętności. Uczniowie obejrzeli film, gdzie poznali strukturę funkcjonowania jednostki, dowiedzieli się o ciekawych aspektach służby w naszej formacji. Zapoznając się ze specyfiką pracy funkcjonariuszy na koniec mogli zweryfikować swoje wyobrażenia o zawodzie policjanta.

mat. KPP w TL

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!