BEŁŻEC Kuśmierczakowie zwycięzcami Agroligi!

Najlepsi rolnicy i najlepsze firmy rolno-spożywcze minionego roku zostali dziś uhonorowani przez Prezydenta RP podczas Gali Agroligi w Belwederze. Konkurs promuje wyróżniających się rolników oraz przedsiębiorców działających w tej branży.

W konkursie AgroLiga, który jest prowadzony od 1993 roku, udział wzięło już blisko osiem tysięcy rolników i agrofirm. Od 2008 roku Honorowy Patronat na Galą AgroLigi sprawuje Prezydent RP.

Tegorocznym laureatem, Mistrzem Krajowym w kategorii Rolnicy zostali: Anna, Antoni i Ireneusz Kuśmierczak z Bełżca, właściciele restauracji „Karpiówka”. Zwycięzcom w uroczystej Gali towarzyszyli: Jarosław Korzeń Wicestarosta Tomaszowski, Andrzej Adamek Wwójt Gminy Bełżec, Ewa Korzeń kierownik Powiatowego Zespołu Doradztwa Rolniczego oraz Magdalena Szczepańska prezes Stowarzyszenia „Ocalić od zapomnienia” w Brzezinach dzięki pomocy którym udało się zwyciężyć w tak prestiżowym konkursie. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów oraz dziękujemy za wspaniałą promocję Powiatu Tomaszowskiego!
mat. Powiat Tomaszowski. fot. Kancelaria Prezydenta RP, Ewa Korzeń

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.