BełżecNa sygnaleNews

BEŁŻEC Tragiczny wypadek na trasie Chyże – Bełżec

Do tragicznego w skutkach wypadku drogowego doszło dzisiejszej nocy na trasie Chyże – Bełżec w powiecie tomaszowskim. Kierujący volkswagenem 24-latek zginął na miejscu, po tym jak zjechał na pobocze i uderzył w przydrożne drzewo. 17-letni pasażer w ciężkim stanie został przewieziony do szpitala. Niestety jego życia nie udało się uratować. Wyjaśniamy przyczyny i okoliczności tego wypadku.

Dzisiejszej nocy przed godziną 3 dyżurny tomaszowskiej policji został poinformowały o wypadku drogowym, do którego doszło na drodze powiatowej pomiędzy  miejscowościami Bełżec  – Chyże w powiecie tomaszowskim. 

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 24-latek kierujący pojazdem marki Volkswagen Passat na prostym odcinku drogi biegnącej przez las, z niewyjaśnionych dotąd przyczyn zjechał na pobocze i uderzył w przydrożne drzewo. W wyniku poniesionych obrażeń, kierujący pojazdem poniósł śmierć na miejscu. 17-letni pasażer volkswagena z licznymi obrażeniami został przewieziony do szpitala. Niestety jego życia nie udało się uratować.

Na miejscu zdarzenia do wczesnych godzin porannych trwały czynności z udziałem prokuratora oraz biegłego z zakresu rekonstrukcji wypadków drogowych.

Przyczyny i okoliczności tego tragicznego wypadku wyjaśni prowadzone śledztwo.

mat. Policja Lubelska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *