Co gdzie kiedy ? Turystyka w kwarantannie

Czy możliwe jest zwiedzanie i podróżowanie w trakcie trwania kwarantanny związanej z koronawirusem? Okazuje się, że tak. Na podróż on-line po najciekawszych zakątkach Roztocza Wschodniego codziennie o godz. 17.00 zaprasza Marcin Piotrowski ze Stowarzyszenia Folkowisko i Chutoru Gorajec.

Zwiedzanie przed ekranem komputera czy telefonu możliwe będzie za pośrednictwem profilu facebookowego Chutor Gorajec oraz Festiwal Folkowisko. Pomysłodawcy zamierzają zabrać nas w podróż po drewnianych cerkwiach pogranicza, bunkrach linii Mołotowa czy wprowadzić do cieszanowskiej synagogi.

Wszyscy mamy teraz więcej czasu. Jest to idealny moment, żeby odkryć nowe miejsca i zaplanować swoje przyszłe podróże. Za pośrednictwem Internetu chcemy opowiedzieć światu o wyjątkowym regionie w jakim mieszkamy czyli Roztoczu – opowiada pomysłodawca akcji Marcin Piotrowski.

Kilka podróży on-line już miało miejsce zobaczcie sami: 

Zaproponowane przez Chutor Gorajec zwiedzanie on-line jest nowatorski pomysłem branży turystycznej na zainteresowanie potencjalnych gości nowymi kierunkami turystycznymi oraz na działanie w okresie kryzysu spowodowanego koronawirusem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.