Dyktando na Dzień Kobiet

W jaki sposób dodatkowo uprzyjemnić sobie Dzień Kobiet? Na przykład zdobyć wartą kilkaset złotych kartę podarunkową do wykorzystania w sklepie jednej z kobiecych marek premium!

Taką propozycję przygotował z okazji święta kobiet portal Dyktanda.pl. Konkurs wyróżnia się także tym, że będzie wymagał wykazania się wiedzą. Nazwa portalu zobowiązuje, będą to zatem zmagania ortograficzne, i to nie byle jakie! Treść dyktanda specjalnie na tę okazję przygotowała Pani Prezes Fundacji Języka Polskiego, dr Magdalena Wanot-Miśtura z Uniwersytetu Warszawskiego.

Dyktando będzie można rozwiązać online w Dzień Kobiet, czyli 8 marca 2021 r. między 19:00 a 20:00.

Warto podjąć się tego wyzwania, bowiem na każdą z uczestniczek czeka nagroda gwarantowana: kod rabatowy -20% na wszystkie produkty ze sklepu Relaksacyjne.pl!

Wracając do głównych nagród – do zdobycia jest sześć kart podarunkowych, o wartości od 50 do aż 500 zł, naturalnie do wykorzystania w sklepie Relaksacyjne.pl. Znajdziecie w nim szeroką gamę kobiecych produktów premium: począwszy od jedwabnych i lnianych gumek do włosów, poprzez opaski na oczy, aż po naturalne termofory. Cały asortyment wykonany jest w 100% z naturalnych materiałów, a do tego tworzone są w naszym kraju, w duchu zero waste, z dbałością o najmniejszy detal.

Więcej szczegółów oraz link do zapisu na Dyktando na Dzień Kobiet znajdziesz na stronie: dyktanda.pl/dyktanda/dyktando-na-dzien-kobiet. Trzymamy kciuki!

Zespół Dyktanda.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.