DYNISKA NOWE Kierował pomimo zakazu

Kierujący volkswagenem 48-latek naruszył sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Został zatrzymany na gorącym uczynku przez policjantów z posterunku w Lubyczy królewskiej. Za naruszenie zakazu sądowego ponownie odpowie przed sądem.

Policjanci z posterunku w Lubyczy Królewskiej ustalili, że ulicami miejscowości Dyniska Nowe porusza się mężczyzna, pomimo orzeczonego zakazu prowadzenia pojazdów. W związku z tym natychmiast udali się do tej miejscowości. Podczas patrolu do kontroli drogowej zatrzymali kierującego volkswagenem.

    Okazało się, że 48-latek nie posiada przy sobie obowiązkowego dokumentu prawa jazdy. Mężczyzna w obecności funkcjonariuszy usilnie szukał w samochodzie dokumentu, jednak jak stwierdził zostawił w domu. Policjanci szybko ustalili, że mężczyzna nie mówi prawdy.

    Po sprawdzeniu w policyjnych bazach okazało się, że mieszkaniec gminy Jarczów popełnił przestępstwo. Kierował samochodem pomimo sądowego zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych. Teraz za swoje nieodpowiedzialne zachowanie ponownie odpowie przed sądem.

info. KPP w TL

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.