Krynice

DZIERĄŻNIA Przygnieciony przez drzewo

Do nieszczęśliwego wypadku doszło we wtorek wieczorem na terenie kompleksu leśnego w miejscowości Dzierążnia. 53-latek z gminy Krynice podczas wycinki został przygnieciony przez drzewo. Okazało się, że był nietrzeźwy. Z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala.

Funkcjonariusze tomaszowskiej jednostki pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj w godzinach wieczornych na terenie kompleksu leśnego w miejscowości Dzierążnia w gminie Krynice.

Jeden z mieszkańców gminy przebywając na terenie swojej posesji usłyszał wołanie o pomoc. Wtedy, w odległości kilkuset metrów znalazł leżącego na ziemi 53-letniego sąsiada, który nie mógł się ruszać, bo został przygnieciony przez drzewo. Mężczyzna natychmiast wezwał pomoc. Policjanci, którzy przyjechali na miejsce ustalili, że w trakcie prowadzonych prac leśnych, ścinane drzewo nieszczęśliwie spadło na mężczyznę, przygniatając mu nogę. Kiedy funkcjonariusze przebadali go na zwartość alkoholu w wydychanym powietrzu okazało się, że jest nietrzeźwy.

Mężczyzna z obrażeniami został przetransportowany do szpitala, gdzie pozostał na obserwacji.

Policja apeluje o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i zachowanie szczególnej ostrożności podczas pracy związanej z wycinką drzewa.

KPP w Tomaszowie Lubelskim

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *