InfoNASZ PATRONAT

„FOTOGRAFIE Z DAWNEJ PRACY” – FOTOGRAFICZNE WYZWANIE DLA OSÓB 50+

Czas na szybką i krótką podróż do przeszłości! Portal pracy Aplikuj.pl przygotował dla Was fotograficzną zabawę, w której każdy z Was może przypomnieć sobie czasy swojego dawnego życia zawodowego. Zachęcamy do podzielenia się z nami swoją historią zawodową za pomocą starych fotografii. 

Zabawa została zorganizowana specjalnie dla osób w wieku minimum 50+ z województwa podkarpackiego i lubelskiego, których początki kariery zawodowej przypadły na przełom XX/ XXI w. Osoby te pamiętają czasy, w których to człowiek był na pierwszym miejscu, a nie nowoczesne maszyny. 

Dołączenie do zabawy nie jest trudne. Wystarczy uzupełnić formularz zgłoszeniowy https://www.aplikuj.pl/konkurs-fotografie-zgloszenie i umieścić w nim maksymalnie 3 wybrane zdjęcia wraz z krótkim opisem. Zgłoszenia gromadzone są do 16 października 2022 roku. Do zabawy można zgłaszać się osobiście, ale i z pomocą bliskich.

Jest to świetna okazja do oderwania się od otaczającej nas rzeczywistości oraz do zgarnięcia wspaniałych nagród takich jak: telefony, kursy komputerowe (strefakursow.pl), książki i gadżety. 

Szczegóły regulaminu:

https://www.aplikuj.pl/konkurs-fotografie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *