GMINA SUSIEC W lesie uprawiali konopie

Krzaki konopi zabezpieczyli tomaszowscy operacyjni.
Rosły one w donicach pozostawionych na ugorze w środku lasu. Dwóch mieszkańców gm. Susiec założyło sobie uprawę konopi, jak tłumaczyli na użytek własny. Starszy był już notowany za przestępstwa narkotykowe.
Dzięki pracy operacyjnych zostało zabezpieczonych 10 krzaków konopi indyjskich. Konopie były posadzone w dużych wiaderkach i porozstawiane na nieużytku rolnym, który znajdował się w środku lasu. Wysoka trawa i usytuowanie ugoru nie przeszkodziło policjantom w odkryciu uprawy. Później już tylko ustalili, do kogo należą roślinki. Byli to mieszkańcy gm. Susiec 21-latek i 19-latek. Oczywiście chłopcy tłumaczyli się, że konopie posadzili na użytek własny. Starszy z nich był już notowany za przestępstwa narkotykowe, także miał świadomość, co może mu grozić za uprawę tego narkotyku.

marihuana-1-1500370
mat. KPP w TL/fot. archiwum Policja

One thought on “GMINA SUSIEC W lesie uprawiali konopie

  • 25 lipca, 2020 o 11:13 am
    Permalink

    Powinno sie juz dawno zalegalizowac konopie – po co ten caly bajzel i wsadzanie dzieciakow do wiezienia. Z tej rosliny mozna robic tyle rzeczy mimo to wszyscy (glownie pajace z rzadu) w niej widza tylko narkotyki… Wsadzaja dzieciaki do pierdla… a Wy o tym non stop piszecie w tonie wielkiego przestepstwa.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.