HOPKIE Z 3 promilami wjechał do rowu

38-latek z gm. Telatyn mając blisko 3 promile alkoholu w organizmie jeździł wczoraj po miejscowości Hopkie. Na szczęście dzięki czujności policjanta na wolnym, mężczyzna został zatrzymany na gorącym uczynku. Siedząc w rowie za kółkiem pojazdu jeszcze się tłumaczył, że to nie on był kierowcą forda.

Do zdarzenia doszło we wtorek w godzinach wieczornych w miejscowości Hopkie. Policjant z posterunku w Tyszowcach będąc na wolnych zauważył jadący z przeciwka slalomem samochód marki Ford. Kiedy go wyminął, kierujący pojazdem nagle zjechał na pobocze i wjechał do przydrożnego rowu.

Funkcjonariusz natychmiast zawrócił, by udzielić pomocy kierującemu. Kiedy otworzył drzwi forda, poczuł  silną woń alkoholu. Jak się  okazało, kierujący był kompletnie pijany i siedząc za kółkiem, cały czas twierdził, że to nie on jest kierowcą pojazdu.

Kiedy policjanci z tomaszowskiej drogówki przyjechali na miejsce i przebadali mężczyznę na zawartość alkoholu, okazało się, że 38-latek z gm. Telatyn ma blisko 3 promile alkoholu.

Teraz mieszkańcowi gm. Telatyn grozi utrata prawo jazdy, wysoka grzywna oraz kara do 2 lat pozbawienia wolności.

mat. KPP w Tomaszowie Lubelskim

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *