KRYNICE Gminne święto sportu (wyniki)

5 czerwca 2016 roku w Krynicach odbył się Gminne Święto Sportu. Prezentujemy wyniki w poszczególnych konkurencjach.
1. Biegi w workach
Klasy I-III
Dziewczęta
1. Dominika Hacia
2. Mużacz Katarzyna
3. Joanna Choma
Chłopcy
1. Bartłomiej Sachajko
2. Kacper Kawalec
3. Kamil Sagan
2. Rzut lotką do tarczy
Klasy I-III
DZIEWCZĘTA
1. Martyna Luciak
2. Katarzyna Mużacz
3. Alicja Kołodziej
CHŁOPCY
1. Paweł Choma
2. Bartłomiej Sachajko
3. Michał Ryńko
Klasy IV-VI
DZIEWCZĘTA
1. Emilia Buczak
2. Magdalena Semczuk
3. Aleksandra Rarot
CHŁOPCY
1. Dawid Beńko
2. Bartek Strona
3. Krystian Kowalski
Gimnazjum
1. Bartek Kowalski
2. Mateusz Lenard
DOROŚLI
1. Paulina Molenda, Janusz Nadłonek
2. Robert Kaczmarczyk
3. Wojciech Mużacz
3. Skok w dal z miejsca
Klasy I-III
DZIEWCZĘTA
1. Katarzyna Mużacz
2. Dominika Hacia, Julia Gałka
3. Martyna Luciak
CHŁOPCY
1. Kamil Sagan
2. Michał Ryńko
3. Bartłomiej Sachajko
Klasy IV-VI
DZIEWCZĘTA
1. Aleksandra Baryła
2. Julia Luciak
3. Julia Mużacz
CHŁOPCY
1. Dawid Beńko
2. Krystian Kowalski
3. Bartosz Strona
4. Biegi przełajowe
Klasy IV-VI
DZIEWCZĘTA
1. Aleksandra Rarot
2. Julia Luciak
CHŁOPCY
1. Kacper Perdun
2. Dawid Beńko
5. Przeciąganie liny
młodzież
1. Samba Zwiartów
2. Krynice / nie zgłosili się do konkurencji/
Klasy I-III Chłopcy
1. Klasa III (Bartek Sachajko, Paweł Choma, Kacper Kawalec, Mateusz Marchiewicz, Marcin Rarot)
2. Klasa I (Kamil Sagan, Kacper Bochniak, Michał Ryńko, Mateusz Czarnecki, Kuba Hawryluk)
Klasy I-III Dziewczęta
1. Klasa I (Julia Gałka, Katarzyna Mużacz, Martyna Uściak, Alicja Kołodziej, Dominika Hacia)
2. Klasa II (Alicja Kawalec, Magdalena Kukiełka, Izabela Całka, Martyna Luciak, Zuzanna Kołodziej)
6. Turniej Sołectw
Przeciąganie liny
1. Majdan Krynicki
2. Zadnoga
Rzut piłką palantową do wiadra
1. Anna Kołodziej – Zadnoga
2. Henryk Matuszak – Majdan Krynicki
3. Tomasz Kowalski – Majdan Krynicki
4. Aleksandra Łopuszyńska – Zadnoga
Strzał piłką nożną na bramkę
1. Jarosław Matuszak – Majdan Krynicki
2. Aleksandra Łopuszyńska – Zadnoga
3. Anna Kołodziej – Zadnoga
4. Emilia Buczak – Majdan Krynicki
Klasyfikacja końcowa Turnieju Sołectw
1. Majdan Krynicki
2. Zadnoga
Turniej piłki nożnej (Seniorzy)
1. Dzida Majdanek
2. Krynice
3. Zadnoga
4. Polanówka
Król Strzelców: Łukasz Smoląg (Zadnoga)
Turniej piłki nożnej (Juniorzy)
1. Piaskarka Zaboreczno
2. Legia Krynice
3. Samba Zwiartów Juniorzy
Król Strzelców: Krzysztof Kołodziej (Piaskarka Zaboreczno)
Turniej piłki nożnej (Dziewczęta)
1. Antoniówka
2. Krynice
mat. GOK Krynice

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.