Na sygnaleTomaszów Lubelski

ŁASZCZÓWKA Tragiczny finał grilla. Nie żyje 32-latek

Policjanci z Komendy Powiatowej w Tomaszowie Lubelskim badają okoliczności zdarzenia drogowego do którego doszło dzisiaj w nocy w miejscowości Łaszczówka. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika iż 32 latek kierujący VW wracając waz z dwoma kolegami z pobliskiej stacji paliw stracił panowanie nad pojazdem. Auto zjechało z grobli przy stawie po czym wpadło do rowu. Kierujący zmarł w szpitalu.
Dzisiaj (27 maja 2016 roku) ok. godz. 2:00 dyżurny tomaszowskiej komendy otrzymał informację o zdarzeniu drogowym z udziałem pojazdu osobowego. 32 latek kierujący VW wracając waz z dwoma kolegami z pobliskiej stacji paliw stracił panowanie nad pojazdem. Auto zjechało z grobli przy stawie po czym wpadło do rowu. Kierujący pojazdem 32 latek został uwięziony w aucie. Pomimo próby reanimacji 32-letni mieszkaniec gm. Tomaszów zmarł w szpitalu.
Patrol dojeżdżając do miejsca zdarzenia zobaczył mężczyznę, który machał rękoma w ich kierunku. Na grobli przy stawie było dwóch mężczyzn, którzy oznajmili, że w samochodzie leżącym na boku jest ich kolega, którego nie mogli wyciągnąć. Policjanci natychmiast podjęli próbę wydostania nieprzytomnego mężczyzny z samochodu.
Nieprzytomnego 32-letniego kierującego zabrała karetka do szpitala w Tomaszowie Lubelskim. Niestety mieszkaniec gminy Tomaszów zmarł w szpitalu. Pasażerowie volkswagena to 28 i 33- letni mieszkańcy Tomaszowa. Obaj mieli prawie po 2 promile w wydychanym powietrzu. Jak tłumaczyli policjantom wszyscy byli na grillu, gdzie spożywali alkohol, gdy im się skończył, postanowili pojechać po niego do pobliskiej stacji paliw.
mat. KPP w TL

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *