LITERATURA Czy Hrubieszów stanie się nową stolicą horroru?

Już teraz możesz mieć na to wpływ!
Poznaj pierwszą powieść zamojskiego pisarza (pochodzącego z Werbkowic) – Izarowskiego, inicjatora projektów Horror na Roztoczu, Horror na Roztoczu 2: Insomnia oraz współtwórcy książki Izarowscy: Apokalipka, napisanej wspólnie z sześcioletnią córką.
Pogwar, bo taki tytuł nosi powieść, opowiada o mrocznych sekretach zapomnianej miejscowości obok Hrubieszowa i Werbkowic, a także o zagadkowych losach jej mieszkańców.


Skąd pomysł na powieść?
Pomysł narodził się podczas koszmarnego snu, który nawiedził Izarowskiego. Snu, w którym kilkuletniego chłopca nawiedza duch jego zagubionej zabawki. Jednak to nie sen był najbardziej przerażający, a miejsce gdzie toczy się akcja.
Sęki Złe – niewielka, zapomniana miejscowość w okolicach Hrubieszowa i Werbkowic, której próżno szukać na mapie. Miejscowość, gdzie czas wydaje się zatrzymany w miejscu, a ludzie są po prostu nieludzcy.
Pogwar to ponad 250 stron grozy sączącej się z każdej kartki.
Ty także możesz zdobyć swój egzemplarz wspierając nasz projekt!
Do 26 kwietnia trwa akcja ufundowania książki na stronie www.pogwar.pl – przy współpracy z platformą crowfundingową PolakPotrafi.
Bez zwłoki, pomóż w uczynieniu Hrubieszowa, nową stolicą powieści grozy!

Wejdź na www.pogwar.pl

Do udziału w projekcie zapraszają Ambasadorzy – pisarze oraz biznesmeni. Marta Krajewska (pisarka), Marek Zychla (pisarz), Piotr Ferens (pisarz), Asia Jedlińska (ilustratorka), Sebastian Rybicki (biznesmen) oraz Magdalena Czemiel (bookstagramerka).

mat. promocyjny

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *