LUBELSKIE Nowe przypadki zakażenia koronawirusem – 27.03.2020

Informacja z godziny 17:40

Na terenie województwa lubelskiego mamy jeden nowy przypadek zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 potwierdzony pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych.

Potwierdzone wyniki zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 dotyczą mężczyzny w przedziale wieku 21-40 lat z powiatu lubelskiego w stanie dobrym, który miał styczność z przypadkiem potwierdzonym.

Na dzień 27 marca 2020 r., na terenie województwa lubelskiego jest w sumie 78 przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, 2 osoby zmarłe.

Informacja z godziny 14:00

Na terenie województwa lubelskiego mamy trzy nowe przypadki zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 potwierdzone pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych.

Potwierdzone wyniki zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 dotyczą:

– jednej kobiety w przedziale wieku 41-60 lat w stanie dobrym, z powiatu janowskiego, która  miała styczność z przypadkiem potwierdzonym,

– jednej kobiety w przedziale wieku 41-60 lat w stanie średnim, z powiatu świdnickiego, która  miała styczność z przypadkiem potwierdzonym,

– jednej kobiety w przedziale wieku 0-20 lat w stanie dobrym, z powiatu świdnickiego, która miała styczność z przypadkiem potwierdzonym.

Na dzień 27 marca 2020 r., na terenie województwa lubelskiego jest w sumie 77 przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, 2 osoby zmarłe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.