LUBYCZA KRÓLEWSKA Kierowca trafił do szpitala

Wczoraj na drodze krajowej nr 17, na odcinku Lubycza Królewska – Hrebenne doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch osobówek. Wstępne ustalenia wskazują, że 46-letni kierujący pojazdem marki Renault podczas manewru skrętu w drogę leśną, doprowadził do zderzenia z wyprzedzającym go fordem, który następnie uderzył w przydrożne drzewo. Kierujący z forda z obrażeniami ciała trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło wczoraj po godzinie 13 na drodze krajowej nr 17 na trasie pomiędzy Lubyczą Królewską a Hrebennem. Przybyli na miejsce policjanci wstępnie ustalili, że 46-letni mieszkaniec województwa śląskiego kierując samochodem marki Renault podczas manewru skrętu w lewo w drogę leśną, doprowadził do zderzenia z wyprzedzającym go fordem. Autem kierował 39-letni mieszkaniec woj. mazowieckiego.

W wyniku zdarzenia, ford zjechał do przydrożnego rowu i uderzył w drzewo. Kierujący tym pojazdem z obrażeniami ciała trafił do szpitala.

Policjanci sprawdzili stan trzeźwości kierujących, byli trzeźwi. Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności tego zdarzenia.

mat. KPP w Tomaszowie Lubelskim

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.