MAJDAN GÓRNY Miał prawie 3 promile alkoholu w organizmie

Małżeństwo z Majdanu Górnego zatrzymało wczoraj nietrzeźwego kierowcę poruszającego się samochodem marki Saab. 48-letni tomaszowianin miał prawie 3 promile alkoholu w organizmie. Za jazdę w stanie nietrzeźwości wkrótce odpowie przed sądem

Wczoraj po godzinie 22 dyżurny tomaszowskiej komendy otrzymał zgłoszenie, że ulicami Majdanu Górnego jeździ nietrzeźwy kierujący.

Zgłaszającego, który jechał z żoną, zaniepokoiły niekontrolowane manewry pojazdu jadącego przed nimi. Kierowca saaba  miał ewidentny problem z utrzymaniem auta na jednym pasie. Świadek finalnie uniemożliwił mu dalszą jazdę, wyprzedzając go i zmuszając do zatrzymania.

Przybyli na miejsce policjanci sprawdzili stan trzeźwości 48-letniego kierującego, który jak się okazało, miał prawie 3 promile alkoholu w organizmie. Tomaszowianin za jazdę w stanie nietrzeźwości wkrótce odpowie przed sądem.

Nietrzeźwi kierujący stanowią zagrożenie nie tylko dla siebie, ale również dla innych użytkowników dróg, dlatego reagujmy na takie zachowania. Nawet anonimowa informacja przekazana policjantom przyczynia się do wyeliminowania z dróg pijanych kierowców.

inf. KPP w TL

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.