NARCIARSTWO Puchar Gryfa rozegrany

W  niedzielę, 16 stycznia 2022 na trasach biegowych Siwa Dolina w Tomaszowie Lubelskim rozegrano zawody w biegach narciarskich Puchar Gryfa w ramach Lubelskiej Ligi Roztocze 2022, nad którą Patronat Honorowy objął Marszałek Województwa Lubelskiego – Jarosław Stawiarski .

Organizatorem zawodów był Lubelski Okręgowy Związek Narciarski, a współorganizatorem zawodów było  Miasto Tomaszów Lubelski i Powiat Tomaszowski.

Biegi rozgrywano ze startu interwałowego na bardzo dobrze przygotowanej trasie 1200 m i w zależności od kategorii wiekowej zawodnicy mieli do pokonania dystans od 7 500 m (seniorzy, juniorzy, juniorzy młodsi i młodzicy), 5 000 m (seniorki, juniorki, juniorki młodsze i młodziczki), zaś zawodnicy z kategorii dzieci od 2 4000 m do 500 m.

Na starcie stanęło 80 zawodników. Po zakończonym biegu na każdego czekał gorący poczęstunek w formie grilla przygotowany przez rodziców.

Wyniki oraz relacja foto na stronie internetowej LOZN.

W przyszły weekend rozegrane zostaną w Tomaszowie Lubelskim w  sobotę 22 stycznia 2022 roku Mistrzostwa Polski Krajowego Zrzeszenia LZS w biegach narciarskich  oraz w niedzielę XXXIII Bieg Hetmański w narciarstwie biegowym 23 stycznia. Zawody mają charakter otwarty i już dziś serdecznie zapraszamy wszystkich biegających na nartach biegowych.

Więcej informacji na temat tych zawodów znajdziecie na stronie www.lozn.org.pl

WYNIKI

http://www.lozn.org.pl/dat/attach/3486_wyniki_tomaszow_lubelsk_puchar_gryfa_16_01_2022.pdf

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.