EdukacjaNASZ PATRONATTomaszów Lubelski

NASZ PATRONAT Przedszkolaki w „Mixorze”

W ramach realizowanego tematu programowego o powstawaniu domu odbyła się wycieczka do Firmy Handlowo-Usługowej MIXOR w Tomaszowie Lub. przy ul. Leśnej .
Wychowanków z grupy IV i V powitał właściciel Firmy Pan Edward Patro przedstawiając dzieciom główne zadania rodzinnej Firmy MIXOR.
Pan Patro podkreślał fakt ciężkiej pracy w osiąganiu życiowego celu. Dzieci obejrzały prezentację powstawania i rozbudowy Firmy. Od początku istnienia głównym profilem działalności była produkcja oraz sprzedaż pokryć dachowych. Stopniowo działalność Firmy poszerzono o asortyment sprzedaży stali i wykończeniowy taki jak np. okna, drzwi.
O tym dowiedziały się dzieci z prezentacji przedstawionej przez Dyrektora ds. marketingu p. Ewelinę Patro-Cisło. Potem zaproszono dzieci do zabawy w konstruowanie domów z kartonu. Dzieciaki malowały drzwi, okna, przyklejały dachy z bibuły, ozdabiały domy kartonowe kwiatami i zielenią.
Pani Katarzyna i Ewelina we wszystkim pomagały, wyjaśniały. Następnie dzieci zwiedziły hale produkcyjne, obejrzały etapy powstawania blachy na pokrycia dachowe domów.
Zaproszono uczestników na poczęstunek i do wspólnej fotografii.
Dziękujemy za ciekawe zajęcia warsztatowe dla 5 i 6latków z Przedszkola Samorządowe Nr 5 im. Krasnala Hałabały w Tomaszowie Lub.
Maria Majak-Rebizant

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *