Naturhouse odchudza w Tomaszowie Lubelskim

Już 26 stycznia zostanie otwarte Centrum Dietetyczne Naturhouse w Tomaszowie Lubelskim. W nowo powstałym punkcie będzie można skorzystać z pomocy dyplomowanego dietetyka, który udzieli specjalistycznych konsultacji, przeprowadzi dokładne pomiary ciała i dobierze plan diety dopasowany do indywidualnych potrzeb organizmu.

Uroczyste otwarcie pierwszego Centrum Naturhouse w Tomaszowie Lubelskim  zaplanowano na 26 stycznia 2017 roku. Pierwsi klienci będą mogli zapoznać się z ideą Naturhouse, skorzystać z bezpłatnych porad, konsultacji dietetycznych oraz pomiarów ciała. Na gości czekać będą również konkursy z nagrodami oraz poczęstunek składający się z dietetycznych produktów.

Centrum Naturhouse powstałe przy ul. Lwowskiej 78A należy do międzynarodowej firmy, będącej ekspertem w dziedzinie dietetyki i reedukacji żywieniowej. Jego innowacyjna koncepcja opiera się na współpracy z osobistym dietetykiem, który dobiera indywidualny plan dietetyczny wraz suplementami. – Podczas pierwszej wizyty w naszym Centrum, dietetyk przeprowadzi dokładny wywiad z osobą, która zmaga się z nadmiernymi kilogramami, wykona specjalistyczne pomiary ciała,  sprawdzi zawartości tkanki tłuszczowej oraz wody metabolicznej w organizmie – mówi dietetyk z nowego Centrum Naturhouse w Tomaszowie Lubelskim, mgr Anna Myszak – Dopiero na tej podstawie ekspert określi przyczyny nadwagi i dobierze kurację odchudzającą, dopasowaną do indywidualnych potrzeb organizmu. Następnie, na cotygodniowych wizytach będzie na bieżąco kontrolował przebieg diety, udzielał wskazówek, a przede wszystkim motywował do dalszej pracy – dodaje mgr Anna Myszak z Naturhouse. Pomoc specjalisty obejmuje również etap po zakończeniu diety, kiedy niezbędne jest utrzymanie wagi i uniknięcie efektu jo-jo. Problemy z nadwagą to nie jedyny powód, dla którego warto skorzystać z konsultacji dietetyka. Specjalista z Naturhouse pomoże również osobom, które z rożnych powodów nie są zadowolone z swojej figury – kobietom po okresie ciąży lub w trakcie menopauzy, a także osobom, które z uwagi na stresujący tryb życia mają trudności z komponowaniem zdrowej diety. Rolą dietetyka jest przede wszystkim przekazywanie zasad prawidłowego odżywania, które wprowadzone na stałe spowodują, że problemy z wagą nie będą powracały. Wizyta u dietetyka może być okazją do poprawy sylwetki jeszcze przed nadejściem lata.

Centrum Dietetyczne Naturhouse w Tomaszowie Lubelskim mieści się przy ulicy Lwowskiej 78A.
Punkt czynny jest w godzinach:
Poniedziałek- wtorek: 9.00-17.00
Środa: 12.00-20.00
Czwartek: 8.00-18.00
Piątek: 9.00-15.00

Na konsultację można umówić się telefonicznie pod numerem 519 810 315.

Dodatkowe informacje o działalności Naturhouse dostępne są pod adresem: www.naturhouse.com.pl, lub pod numerem infolinii 801 11 12 13

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.