BełżecCo gdzie kiedy ?SPORT

PIŁKA NOŻNA Orkan Bełżec zagra z Sokołem Zwierzyniec

W najbliższa niedzielę (20 marca 2016 roku) zawodnicy Orkana Bełżec rozegrają swój pierwszy mecz w rundzie wiosennej sezonu 2015/2016.
Przeciwnik wymagający, bo zajmujący 5 miejsce w tabeli Sokół Zwierzyniec to solidna drużyna. W obecnym sezonie jak dotąd ze Zwierzyńca 3 punkty udało się wywieźć tylko Pogoni 96, oraz piłkarzom ze Szczebrzeszyna. W pierwszym spotkaniu na jesieni górą byli zawodnicy z Bełżca, którzy na inaugurację sezonu wygrali 1:0 na Stadionie przy Zamojskiej 14.
W zespole Orkana w przerwie zimowej doszło do znacznych roszad kadrowych. W kadrze Orkana Bełżec w rundzie wiosennej z różnych powodów( nie podjęcie treningów, rezygnacja z gry, obowiązki zawodowe) nie zobaczymy Tomasza Ciećko, Michała Dudka, Łukasza Jurczaka, Karola Kłosa, Damiana Kowala, Kamila Komadowskiego, Mateusza Kopczana, Michała Czachora, Kisz Przemysława, Sienkiewicza Marcina. Niepewni gry ze względu na trwającą rehabilitację po kontuzjach są Cywka Tomasz, Krupa Marcin, Mateusz Górniak.
Do drużyny w przerwie zimowej dołączył z Pogoni 96 Łaszczówka – Mateusz Cywka. Kadrę uzupełniają także juniorzy – Paweł Kawałko, Mateusz Bednarz, Wiciejowski Paweł.
Trwają jeszcze rozmowy z trzema zawodnikami, w tym z napastnikiem i dwoma doświadczonymi obrońcami, znanymi w lokalnym środowisku piłkarskim. O ich ostatecznym rozstrzygnięciu na pewno niebawem Państwa poinformujemy.
Obecnie trener Artur Jaremko w rundzie wiosennej sezonu 2015/2016 będzie miał do dyspozycji następującą kadrę.
Bramkarze: Mateusz Nowicki, Dariusz Preiss, Tomasz Cywka.
Obrońcy: Damian Łakus, Piotr Krupa, Maciej Zieliński, Nowak Marcin, Patryk Podborny, Michał Stadnicki, Karol Czachor, Mateusz Górniak.
Pomocnicy: Maciejko Michał, Cisek Bartłomiej, Czachor Kamil, Bajwoluk Michał, Janik Michał, Cywka Mateusz, Kawałko Paweł, Wiciejowski Paweł, Krupa Marcin
Napastnicy: Sylwester Kuks, Mateusz Kiszczuk, Wojciech Kudlicki, Mateusz Bednarz.
mat. Orkan Bełżec

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *