Na sygnaleTomaszów Lubelski

TOMASZÓW Podejrzani o rozbój, trafili do aresztu

Do tymczasowego aresztu trafili podejrzani o rozbój 29-latek i jego 39-letni kolega. Mężczyźni pod koniec stycznia br. doprowadzili 35-latka do krótkotrwałej utraty przytomności uderzając go pięściami po całym ciele. Następnie zabrali mu saszetkę z kilkoma tysiącami złotych i uciekli w nieznanym kierunku. Sprawcy zostali ustaleni i zatrzymani przez tomaszowskich kryminalnych. Grozi im kara do 15 lat więzienia.

Do zdarzenia doszło pod koniec stycznia br. w Tomaszowie Lubelskim. 35-letni mieszkaniec pow. biłgorajskiego został zaatakowany przez dwóch nieznanych mu mężczyzn. Napastnicy bili go pięściami po całym ciele doprowadzając do krótkotrwałej utraty przytomności. Następnie wykorzystując jego stan bezbronności, zabrali mu saszetkę z kilkoma tysiącami złotych i uciekli w nieznanym kierunku.

Sprawą zajęli się tomaszowscy kryminalni, po tym jak pokrzywdzony kilka dni po zdarzeniu zgłosił całe zajście. Ustalenia doprowadziły mundurowych do 29-latka i jego 39-letniego kolegi, mieszkańców naszego powiatu. Zgromadzony materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mężczyznom zarzutów rozboju. W sobotę postanowieniem sądu, podejrzani trafili do tymczasowego aresztu na okres 3 miesięcy. Za popełniony czyn grozi im kara do 15 lat więzienia.

KPP w Tomaszowie Lubelskim

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *