SABAUDIA Konkurs fotograficzno-przyrodniczy rozstrzygnięty (wyniki)

16 maja 2016 roku w Sabaudii (gm. Tomaszów Lubelski) rozstrzygnięto Konkurs Fotograficzno – Przyrodniczego „Śladami Ordynacji Zamoyskiej”.
Komisja w składzie:
p. Wiktoria i Tomasz Rycak – konsultacja fotograficzna
p. Beata Gromek – Dzida – przewodnicząca
p. Anna Sidor
p. Alicja Majder – Gita
p. Ewa Plichta – protokolant
dokonała wyboru najciekawszych prac i przyznała następujące nagrody i wyróżnienia:
Gimnazjum kl. I-III
I miejsce – Wiktoria Mierzwa – ZSP Podhorce; „Pająk krzyżak mikro drapieżnik tkający swoją sieć”; opiekun p. Andrzej Zabawski
II miejsce – Michał Bobko – ZSP Łaszczówka; „Sowa uszatka”; opiekun p. Agnieszka Wawrzusiszyn
III miejsce – Weronika Kardasz – ZSP Sabaudia; „Motyle”, opiekun p. Anna Sidor
Wyróżnienie – Dawid Putkowski – ZSP Majdan Górny; „Śnieżna biel wiosny”, opiekun p. Barbara Szumilak
Szkoła Podstawowa kl. IV-VI
I miejsce – Emilia Mucha – SP Typin; „Mniszek lekarski”, opiekun p. Alina Omelczuk
II miejsce – Maciej Wawryn – ZSP Łaszczówka, „Biedronka na liściu”; opiekun p. Agnieszka Wawrzusiszyn
III miejsce – Kacper Piechnik – ZSP Szarowola, „Ja i moje koleżanki mrówki”, opiekun p. Ewa Jasielska-Piechnik
Wyróżnienie – Karolina Kobielarz – ZSP Łaszczówka, „Barwinek pospolity”, opiekun p. Agnieszka Wawrzusiszyn
Szkoła Podstawowa kl. I-III
I miejsce – Klaudia Krzymowska – ZSP Sabaudia, „Fiołki’, opiekun p. Beata Gromek-Dzida
II miejsce – Albert Krawczyk – SP Jeziernia, „Nasza leśna przyroda”, opiekun p. Ewa Malec
III miejsce – Kamila Świderek – SP Rogóźno; „Sarna na roztoczańskim szlaku”, opiekun p. Katarzyna Świderek
Wyróżnienie – Bartosz Pitura – ZSP Szarowola; „Rezerwat Przyrody – Piekiełko”; opiekun p. Maria Wawrzusiszyn
Dzieci 6-letnie
I miejsce – Szymon Gardyjas – SP Typin, „Koniki polskie”, opiekun p. Alina Omelczuk
II miejsce – Radosław Kopiś – ZSP Podhorce, „Konik polski – symbol Roztoczańskiego Parku Narodowego”, opiekun p. Renata Kowalik
III miejsce – Emilia Beń – ZSP Podhorce, „Zwierzęta Roztocza”, opiekun p. Renata Kowalik
Wyróżnienie – Emilia Warmińska – ZSP Sabaudia, opiekun p. Elżbieta Charkot
Dzieci 3-5 letnie
I miejsce – Wiktoria Adamczuk – SP Typin; „Bóbr europejski” – opiekun p. Alina Omelczuk
II miejsce – Patrycja Wajda – ZSP Sabaudia; „Motyle” – opiekun p. Ewelina Krystek
III miejsce – Marcel Piechnik – ZSP Szarowola; „Jeż cichy przyjaciel człowieka” – opiekun p. Teodozja Pitura
Wyróżnienie – Hanna Sochan – ZSP Podhorce; „Krajobraz roztoczańskich pól, łąk i lasów” – opiekun p. Barbara Gajewska
mat. UG w TL

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.