SPORTY WALKI Dobra passa Tyszowian

W ostatni weekend zapaśnicy z Tyszowiec znów pokazali, że należą do krajowej czołówki.
Jakub Antoszewki udanie debiutował jako reprezentant kraju w międzynarodowym zapaśniczym turnieju w Rumunii. W Bukareszcie Jakub zdobył brązowy medal w kategorii wagowej do 100 kg, ulegając nieznacznie tylko zawodnikowi z Węgier.
Gdy Jakub Antoszewski reprezentował Polskę w Bukareszcie, Kamil Kiryło walczył na Mistrzostwach Polski Zrzeszenia LZS, które odbyły się w Zamościu. Kamil zdobył w kategorii wagowej do 69 złoty medal i tym samym został Mistrzem Polski Zrzeszenia LZS.

Trener Daniel Chwastek:
Bardzo mnie cieszą wyniki zdobyte przez moich podopiecznych na ostatnich turniejach. Kamil Kiryło pokazał wreszcie na co go stać i zdobył swój pierwszy medal mistrzostw kraju w zapasach. Jeśli chodzi o Jakuba to cieszę się, że udanie zadebiutował jako reprezentant kadry narodowej w zapasach w stylu klasycznym. Bardzo mnie również cieszy, że w Tyszowcach radni i Tyszowce doszli wreszcie do wniosku, że nasi zawodnicy godnie reprezentują i promują Tyszowce i podczas ostatniej Rady Miasta I Gminy Tyszowce obradowali nad nagrodzeniem naszych mistrzów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.