SPORT

SPORTY WALKI Warszawa zdobyta!

W ostatni weekend zawodnicy z Tyszowiec przywieźli z organizowanego w Warszawie Pucharu Polski Młodzików i Kadetów w Sumo oraz Grand Prix Dzielnicy Wawer w Mini Sumo 18 medali.
W warszawskim turnieju startowało ponad 250 zawodników i zawodniczek
z całego kraju.

DSC_0012
Złote medale zdobyli: Adam Gardzioła (2 złote medale), Jakub Antoszewski, Bartosz Hawrylak, Zuzanna Kozłowska, Okalski Maciej.
Medale srebrne zdobyli: Hubert Smyk, Szymon Jakubiak, Jakub Pacaj, Adrian Rudnik.
Medale brązowe zdobyli: Radosław Hawrylak, Dominik Marcola, Filip Wlaź, Filip Kozłowski, Jakub Hawrylak, Dominika Grabowska, Aleksandra Szczygielska, Paulina Brzezicka.

DSC_0002
Trener Daniel Chwastek: wysoko oceniam start moich zawodników, szczególnie na słowa uznania zasługują Adam Gardzioła i Jakub Antoszewski. Adam Gardzioła walczył w dwóch grupach wiekowych – w młodzikach i w kadetach. W obu grupach nie dał żadnych szans swoim rywalom, szybko wygrywając swoje walki. Jakub walczył w grupie kadetów gdzie też bez problemów wygrał swoje walki zdobywając Puchar Polski.Bardzo mnie cieszy również postawa naszych najmłodszych zawodników, dla których był to pierwszy turniej. Pokazali się z dobrej strony, mimo jeszcze małych umiejętności pokazali duże serce do walki.
Obecnie nasi zawodnicy przygotowują się do Mistrzostw Polski Kadetów w Sumo, które odbędą się za dwa tygodnie w Poznaniu.
mat. nadesłany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *