Na sygnaleTelatyn

TELATYN Przeprowadzili debatę społeczną

Policjanci we współpracy z lokalnym samorządem przeprowadzili debatę społeczną na terenie gminy Telatyn pod hasłem: „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – możesz mieć na nie wpływ”. Głównym tematem spotkania było bezpieczeństwo w ruchu drogowym na terenie gminy. Uczestnikom spotkania przybliżono także zagadnienia związane z Krajową Mapą Zagrożeń Bezpieczeństwa oraz aplikacją Moja Komenda.

Wczoraj w Telatynie odbyła się debata społeczna z mieszkańcami gminy pod hasłem: „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – możesz mieć na nie wpływ”. Założeniem debaty było zdiagnozowanie potrzeb mieszkańców społeczności lokalnej związanych z zapewnieniem i polepszeniem bezpieczeństwa w gminie Telatyn i określenie sposobów rozwiązywania tych problemów.

W trakcie spotkania, Kierownik Posterunku Policji w Łaszczowie aspirant sztabowy Piotr Heba, przedstawił informacje o stanie bezpieczeństwa w ruchu drogowym na terenie gminy Telatyn oraz przybliżył zagadnienia związane z Krajową Mapą Zagrożeń Bezpieczeństwa oraz sposób działania aplikacji Moja Komenda.

Za tak liczne przybycie na debatę i czynny w niej udział mieszkańcom społeczności lokalnej serdecznie dziękujemy.

KPP w Tomaszowie Lubelskim

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *