TELATYN W wypadku zginęło dwóch nastolatków

Do tragicznego w skutkach wypadku drogowego doszło 29 sierpnia 2019 roku  w godzinach popołudniowych w miejscowości Telatyn. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem marki Audi na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze, a następnie uderzył w przydrożne drzewo. Niestety, na skutek zdarzenia dwóch nastolatków z gm. Telatyn, którzy podróżowali autem poniosło śmierć na miejscu.

29 sierpnia w godzinach popołudniowych w miejscowości Telatyn doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 19 – letni kierowca audi na łuku drogi nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze w wyniku czego stracił panowanie nad pojazdem. W konsekwencji nastolatek zjechał na pobocze, a następnie uderzył w drzewo. W wyniku zdarzenia kierowca wraz z 16-letnim pasażerem pojazdu ponieśli śmierć na miejscu.  

   Funkcjonariusze policji wraz z prokuratorem do późnych godzin nocnych prowadzili czynności na miejscu zdarzenia. W chwili obecnej wyjaśniane są wszelkie przyczyny i okoliczności tego wypadku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *