TELATYN Wpadł z bimbrem i marihuaną

Pechowo nowy rok rozpoczął 22-latek z gminy Telatyn u którego w domu policjanci zabezpieczyli marihuanę i aparaturę do destylacji alkoholu z 200 litrami zacieru. Jak się okazało, młody mężczyzna był również poszukiwany przez miejscową prokuraturę do ustalenia miejsca pobytu i przedstawienia zarzutów dotyczących posiadania i udzielania środków odurzających osobie małoletniej.

Policjanci z posterunku w Łaszczowie na postawie uzyskanych informacji udali się do mieszkańca gminy Telatyn, który w domu miał nielegalnie produkować alkohol.

W trakcie przeszukania, policjanci ujawnili i zabezpieczyli aparaturę do destylacji alkoholu oraz 200 litrów zacieru. Ponadto mundurowi ujawnili u 22-latka woreczek strunowy z suszem roślinnym który okazał się marihuaną.

Podczas prowadzonych czynności okazało się, że 22-latek jest również poszukiwany przez Prokuraturę Rejonową w Tomaszowie Lubelskim do ustalenia miejsca pobytu i przedstawienia zarzutów dotyczących posiadania i udzielania środków odurzających osobie małoletniej.

22-latek za swoje przewinienia wkrótce odpowie przed sądem.

mat. KPP w Tomaszowie Lubelskim

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.