TOMASZÓW 21-latek zatrzymany

Tomaszowscy kryminalni zatrzymali 21-latka, który odpowie za posiadanie narkotyków. Młody człowiek wpadł w ręce operacyjnych w dosyć nietypowy sposób, kiedy czekając z kolegą na zamówione w restauracji pierogi, ważył marihuanę na tylnej kanapie volkswagena. Z takiej ilości zabezpieczonej substancji można byłoby sporządzić ponad 90 porcji dealerskich narkotyków. Teraz 21-latka czekają kłopoty, bowiem może mu grozić nawet do 3 lat więzienia.

Zdarzenie miało miejsce przed kilkoma dniami. Operacyjni z tomaszowskiej komendy zauważyli wieczorem zaparkowanego na ulicy Jana Pawła volkswagena.  W środku siedziało dwóch mężczyzn. Kiedy policjant zastukał w szybę auta, zauważył wewnątrz pojazdu nagłe poruszenie. Niespodziewaną kontrolą wystraszony był szczególnie ten mężczyzna, który znajdował się na tylnej kanapie.

Zapytani przez policjantów młodzi mężczyźni, stwierdzili, że czekają na zamówione w restauracji pierogi. Jak się szybko okazało, w oczekiwaniu na ciepły posiłek, jeden z nich „nie tracił” czasu ważąc susz marihuany na tylnym siedzeniu.

21-letni właściciel narkotyków został zatrzymany. Z takiej ilości zabezpieczonej substancji można byłoby sporządzić ponad 90 porcji dealerskich narkotyków.

21-letni mieszkaniec Tomaszowa Lubelskiego niebawem usłyszy zarzuty posiadania substancji zabronionych. Przestępstwo to zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 3.

starszy aspirant Agnieszka Leszek

mat KPP w TL

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.