NewsSPORTTomaszów Lubelski

TOMASZÓW Adam Małysz zapoznał się z trasami biegowymi Siwej Doliny

19 grudnia 2022 roku w Urzędzie Miasta w Tomaszowie Lubelskim zorganizowano uroczyste podsumowanie Lubelskiej Ligi Roztocze 2022 – XXII Grand Prix w biegach narciarskich o Puchar Burmistrza Miasta.
Wydarzenie było jednocześnie oficjalną inauguracją sezonu 2022/23, podczas której przedstawiono kalendarz imprez na sezon 2022/2023.


W wydarzeniu wzięli udział goście specjalni: prezes Polskiego Związku Narciarskiego Adam Małysz i sekretarz generalny PZN Jan Winkiel, którzy przyjechali z roboczą wizytą w sprawie budowy Roztoczańskiego Centrum Narciarstwa Biegowego i Sportów Wrotkarskich.


Adam Małysz zapoznał się z trasami biegowymi Siwej Doliny oraz koncepcją budowy Ośrodka Biegów Narciarskich.
materiał z Katolickiego Radia Zamość: https://www.radiozamosc.pl/wiadomosci/20564,adam-malysz-w-tomaszowie-jestescie-najlepsi

fot. W.Żukowski/fb

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *