Co gdzie kiedy ?NASZ PATRONATTomaszów Lubelski

TOMASZÓW Bartas Szymoniak na zakończenie wakacji

W najbliższą niedzielę w parku zaplanowano muzyczne zakończenie wakacji.

Na scenie amfiteatru wystąpią m.in.: wokaliści z Centurm Muzycznego „Tryton”, Zespół „Wiselka” z Wasylkowa na Ukrainie, zespół rockowy JackMoll z Tomaszowa Lubelskiego, DJ Paradox grający przez wiele lat na scenach Wysp Brytyjskich, gwiazdą wieczoru będzie Bartas Szymoniak (były wokalista zespołu Sztywny Pal Azji, beatrocker).Na scenie zaprezentują się także stowarzyszenia sportowe takie jak: karatecy z Tomaszowskiej Akademii Sztuk Walki oraz gimnastyczki z grupy „Roztoczanka”

Oprócz występów scenicznych Organizatorzy przewidują animacje i zabawy dla dzieci, stoiska gastronomiczne oraz lokalnych stowarzyszeń prozdrowotnych. Strefa „dmuchańców” będzie bezpłatna dla uczestników wydarzenia.

#teamsokolnia organizuje wydarzenie pod egidą Urzędy Miasta w Tomaszowie oraz Tomaszowskiego Domu Kultury.

Koncert połączony będzie ze zbiórką charytatywną dedykowaną podopiecznemu Fundacji Parasol Leosiowi Zielińskiemu, który urodził się z wadą serca. Obecnie przeszedł już dwie operacje i wymaga ciągłego leczenia i rehabilitacji.

Babcia Leosia – Grażyna, przez wiele tygodni pomagała w Punkcie Zbiórki Darów dla Uchodźców „Sokolnia”. Wolontariusze/Organizatorzy chcą się odwdzięczyć za pomoc.

Lokalni przedsiębiorcy (ze strefy gastronomicznej) przygotują smakołyki na licytację, w organizację wydarzenia włączyło się wielu ludzi o dobrym sercu.
#teamsokolnia – Grupa Nieformalna zawiązała się w trakcie funkcjonowania Punktu Pomocy Uchodźcom w budynku Sokolni w Tomaszowie Lubelskim. Osoby, które spotkały się na Sokolni w ramach pomocy humanitarnej działają do dzisiaj. Punk funkcjonuje w dalszym ciągu, choć obecnie pod egidą Urzędu Miasta w Tomaszowie Lubelskim (wcześniej Starostwa Powiatowego w Tomaszowie Lubelskim).

Organizatorzy: #teamsokolnia; Marta Kuryło-Paradowska, Magdalena Malec-Tereszczuk, Dariusz Jankowski, Sebastian Wawrzusiszyn, Tomaszowski Dom Kultury, Urząd Miasta w Tomaszowie Lubelskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *