Co gdzie kiedy ?InfoSPORTTomaszów Lubelski

TOMASZÓW Charytatywny Turniej Piłki Nożnej

Zachęcamy do wzięcia udziału w Charytatywnym Turnieju Piłki Nożnej który rozegrany zostanie w najbliższą niedzielę 9 października na terenie II Liceum Ogólnokształcącego w Tomaszowie Lubelskim. Cel jest szczytny, ponieważ środki z imprezy zostaną przekazane na leczenie mieszkanki naszego powiatu Gabrysi Bryk. Policjanci z tomaszowskiej komendy również wezmą udział w turnieju.

W niedzielę 9 października br., na terenie II Liceum Ogólnokształcącego w Tomaszowie Lubelskim przy ulicy Żwirki i Wigury 3 zostanie rozegrany Charytatywny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Starosty Tomaszowskiego.

Celem akcji jest zbiórka pieniędzy na leczenie Gabrysi Bryk, która urodziła się ze złożoną, śmiertelną wadą serca. Ratunkiem dla dziewczynki jest zagraniczna operacja, której koszt przerasta możliwości rodziców. Dlatego wspólnymi siłami chcemy przyczynić się do dołożenia chociaż cegiełki na ratowanie życia mieszkanki powiatu tomaszowskiego.

Zachęcamy do wzięcia udziału oraz kibicowaniu w turnieju, w którym wezmą udział także policjanci tomaszowskiej komendy. Czynny udział oraz wsparcie finansowe zapowiedzieli również członkowie Zarządu Terenowego Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów w Tomaszowie Lubelskim.

Start imprezy o godzinie 9:00.

KPP w Tomaszowie Lubelskim

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *