TOMASZÓW Dariusz Krech – #Hot16Challenge2

W związku z panującą pandemią, integralną częścią akcji staje się zbiórka charytatywna – Beef z koronawirusem #hot16challenge – organizowana wraz z fundacją Siepomaga.pl.

W zbiórce mogą wziąć udział nie tylko nominowani. Można wpłacić pieniądze na zbiórkę którą stworzyłem, ale jeśli wolisz wesprzeć inaczej, żaden problem. Zliczaniem wszystkich wpłat na specjalnym liczniku umieszczonym na stronie http://hot16challenge.network zajmie się Rap Genius Polska. Wierzę, że zbiorowa obserwacja rosnącej kwoty będzie świetnym mobilizatorem do wpłat, dlatego, jeśli czujesz się z tym okej, chciałbym Cię poprosić o udostępnienie informacji o wysokości przekazanej kwoty. Pamiętajmy jednak, że to nie jest zabawa dla bogaczy, ani wyścig zbrojeń, jakakolwiek pomoc jest super. Ostateczny wybór zostawiam Tobie. Tak czy inaczej byłoby super obserwować jak licznik rośnie, a na końcu zobaczyć nagłówek “Polski Hip-Hop zebrał milion na walkę z koronawirusem”! :)Pieniądze w całości zostaną przeznaczone na pomoc lekarzom i szpitalom w walce z koronawirusem.

Wysokość wpłaty jest dowolna. Organizatorem skarbonki jest Polski Hip-Hop. Obecnie zebrano już ponad 3,6 mln zł!

Link do zbiórki: https://www.siepomaga.pl/hot16challenge

Do akcji włączył się Dariusz Krech – Dyrektor Tomaszowskiego Domu Kultury, Radny Powiatu Tomaszowskiego.

Tekst i Rap: Dariusz Krech – Dyrektor Tomaszowskiego Domu Kultury w Tomaszowie Lubelskim Realizacja: Michał Skalski & Dawid Skalski Mix & mastering: eLeSKa Operatorzy: Michał Skalski & Oczy Roztocza Montaż: Wasabi Media

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.